Půjčovna koloběžek KOSTKA Tour Max


Snili jste někdy o jednoduchém pohybu? O pohybu bez hranic? O pohybu s větrem ve vlasech, kde se cítíte volní jako ptáci? Svezte se na koloběžce a zažijte skutečný pocit svobody a volnosti!


 

Jízda na koloběžce představuje jednoduchý pohyb vhodný pro všechny věkové kategorie od nejmenších a nejmladších až po největší a nejstarší. Současně je jízda na koloběžce aktivním pohybem, při kterém se protáhne většina svalových partií. Na své si přijdou nejen aktivní profesionální sportovci, ale hlavně běžní obyčejní lidé toužící po nevšedním sportovním zážitku.

Svezte se na koloběžce a zažijte volnost, jakou jste dosud nepoznali! Budete překvapeni s jakou lehkostí se budete řítit krajinou!

Koloběžky v naší půjčovně jsou KOSTKA Tour Max. Tato koloběžka odpovídá náročným požadavkům pro delší turistiku včetně výletů po nezpevněných cestách. Díky 26-ti palcovému přednímu kolu snáze překonává nerovnosti, současně je zajištěno vynikající vedení jízdní stopy. Snadná ovladatelnost, bezpečnost a jízdní komfort i ve vysokých rychlostech je dána skvělou geometrií rámu. Max. nosnost koloběžky je 130 Kg.


 

Co mám udělat, abych si mohl půjčit koloběžku?

Vypůjčení koloběžky je velmi snadné. Stačí předložit dva osobní doklady pro sepsání Smlouvy o nájmu koloběžky, složit vratnou zálohu ve výši 1 000,- Kč a zaplatit půjčovné. Po předchozí domluvě lze cenu za půjčovné odečíst z kreditu na vašem registračním účtu. Zálohu dostanete zpět při vrácení koloběžky v původním stavu. Půjčení doporučujeme rezervovat s předstihem telefonicky na čísle 603 703 395.

Převzetí a vrácení koloběžky je vždy na adrese Raisova 615 v Náchodě.

Ceny půjčovného najdete v sekci ceník.

Smlouva o zapůjčení koloběžky

Smlouva o zapůjčení koloběžky k vytištění